Aktuality

Pojďme se setkat a popovídat!

Přátelé, největší smysl vidím v tom setkávat se osobně. Můžeme se vzájemně lépe poznat, můžeme si popovídat, probrat téma archetypů, vaše životní otázky, můžeme mluvit o tom, co zrovna řešíte a jak by v tom mohly pomoci vaše vnitřní postavy. Jak to udělat?
 
Civilně! Čím složitěji k něčemu přistupuji, tím hůře se mi s tím pracuje, a tak jsem se rozhodla zkusit tu nejjednodušší možnou cestu. Jelikož mi jde o to, abychom se tu na světě dostávali do většího kontaktu se svou duší, svou svobodou a jeden s druhým, chci, aby byli všichni uvolnění. Když je člověk otevřený, může pro sebe nalézt mnohem víc odpovědí.
 
Žádný speciálně rezervovaný prostor, kde není možné si do sálu vzít ani pití, aby po nás nezůstal nepořádek. Při našem setkání budeme sedět u jednoho stolu, můžeme si společně dát kávu, čaj, víno, pivo, můžete se najíst, prostě žádný stres. 
 
Přečtu vám úryvek z knihy, můžeme si nad knihou povídat a vzít témata víc do hloubky, budeme mít po ruce karty s archetypy, abyste si z večera odnesli to, co potřebujete.
Pojďme se tedy začít setkávat v kavárnách, hospodách i vinárnách.
 
Proč? Protože jsem přesvědčená, že posvátnost patří do každodenního života. Pro svou spiritualitu nemusíme chodit jen na exkluzivní semináře do vymazlených prostor, ač jsou taková místa příjemná. Posvátno je všude kolem nás. Cítím, že je potřeba začít duchovní cestu zcivilňovat. Každý běžný okamžik a každé setkání může být prodchnuto Duchem, ať už popíjíte bio čaj z Himálají nebo pivo z tanku.
 
Vezmu s sebou nějaké knihy, když byste si některou chtěli pořídit a dostat na místě věnování.
A rovnou se dohodněme kdy a kde a zkusme to stihnout do Vánoc, aby mohly být knihy pod stromeček!
 
Kdy: čtvrtek 8. 12. 2022, 19.00–22.00 hod
Kde: The Globe Bookstore and Cafe, Pštrossova 6, Praha 1
Kapacita min. 5 – max. 10 osob
 
Jde o nový koncept a zkušební večer, a tak je zaváděcí cena 400 Kč/osoba za můj čas a energii (ono tahat ty knížky je taky docela mazec :), útratu si za sebe každý zaplatíme sám.
 
Rezervace prosím posílejte na e-mail ingrid.archetypy@gmail.com
(Kdyby se cokoliv změnilo, účastníci se vše včas dozví.)