Zkušenosti žen a mužů

Michaela

Neotřelá metoda někde na pomezí psycholoanalýzy a sofistikovaného výkladu karet, byť o ně tu vůbec nejde. Za pomoci archetypů můžete zjistit, kým jste teď, a kým být můžete, či by zkrátka pro vaši (nejen) duchovní cestu bylo fajn být. Vzájemným ovlivněním jednotlivých složek můžete získat odpovědi na mnohé palčivé otázky a posunout se mnohem dál.

Velmi mě překvapila přesnost analýzy současného stavu (byť věci trefné nemusí být vždy příjemné) i jemné „pošťouchnutí“ k východiskům efektivnějšího osobnostního rozvoje.

 

Jakub

Ingrid má úžasnou vlastnost, že Vás správně volenými slovy přiměje k tomu, abyste na řešení, která hledáte, přišli sami. Naprosto přirozeně nasměruje na Vaši vlastní cestu.

A možná při tom, jako já, poprvé uvidíte, co jste měli už dlouho přímo před očima. Je to zcela odzbrojující pocit doprovázený uvolněním silné energie. Zážitek, na který nezapomenu.

 

Monika

Konstelace archetypů na dálku od Ingrid mi přinesla lepší porozumění tomu, v čem se momentálně nacházím. Člověk to vlastně všechno nějak tuší a ví, ale i tohle je jedna z cest, jak si pomoci některé věci zvědomit.

Líbí se mi její výklad systému a hybných sil mezi archetypy, nevnáší tam své úsudky, pouze popisuje, co se děje a jaké u toho má pocity, takže vytváří dostatečný prostor k tomu, aby si člověk sám uvědomil, co je za tím, ale zároveň to není ani příliš obecné.

Myslím, že její konstelace v sobě nesou opravdu konkrétní sdělení pro každého. Pro mě to bylo zejména uvědomění, že se nemusím nořit do minulosti, abych pomáhala čistit rodovou linii, ale že to klíčové se odehrává v přítomném okamžiku.  Že tím, co dělám tady a teď, působím na všech úrovních. Což pro mě bylo velmi úlevné. Přeju všem šťastnou cestu při objevování síly archetypů ženské duše!

 

Kristýna

Oslovila jsem Inku a požádala ji o pomoc ve chvíli, kdy jsem již delší dobu cítila, že se můj život, resp. moje duchovní cesta podivně zastavila. Jako bych se ocitla v nějaké mrtvé bublině, ze které se nemůžu hnout, ale zároveň jsem cítila, že už bych měla být na své cestě dál. Tento pocit nijak nekorespondoval s realitou, právě jsem porodila druhého syna a měla jsem několik měsíců před svatbou a stěhováním do nového bydlení.

Díky Inčinému výkladu karet se „ledy“ rychle pohnuly. Dalo by se o tom napsat mnohé, ale ve zkratce: Výklad poukázal na skryté aspekty mé duše, které jsem dlouhodobě opomíjela. Díky výkladu byly tyto aspekty aktivovány, tyto složky duše, a konkrétně jeden archetyp jsem začala vědomě žít a již během řádově několika dnů se začala bublina okolo mě pomalu rozpouštět. Je to nyní několik týdnů od výkladu a proces stále trvá, ale již ne tak intenzivně. Na to začaly však navazovat procesy nové, které právě na tento okamžik čekaly a dříve nemohly započít. Konečně jsem zpět v sobě a kráčím mnohem pohodlněji svou cestou. Děkuji, Inko!